Vyhledat

 

Školní akademie

Školní vánoční akademie ZŠ Zlatnická a ZŠ Trmice

Společné vánoční setkání ZŠ Zlatnická a ZŠ Trmice se uskutečnilo 8.12.2012 v Mostě.

celý článek

 

Společné jarní setkání ZŠ Zlatnická a ZŠ Trmice

Společné jarní setkání ZŠ Zlatnická a ZŠ Trmice se uskutečnilo 29.3.2012 v Trmicích.

celý článek

 

Školní akademie ZŠ Zlatnická a ZŠ Trmice

Prosincová návštěva žáků ZŠ Trmice v Mostu a vystoupení žáků se neslo v duchu vánoc. Na konci března žáci ze ZŠ Zlatnická přijeli na návštěvu do ZŠ Trmice, kde proběhla velikonoční dílna.

celý článek

 

Školní akademie ZŠ Trmice a ZŠ Zlatnická

Akademie se konala na ZŠ Most. V první části proběhla kulturní vystoupení všech zúčastněných. Ve druhé části si žáci společně zasoutěžili v tělocvičně. Na závěr si zatančili při romských písních.

celý článek

 

Školní akademie na ZŠ Gebauerova

Estetické třídy 0. A - 4. A si připravily v rámci hodin estetické výchovy program pro letošní školní akademii, na kterou byli pozváni nejen učitelé a žáci celé školy, ale zejména zástupci zřizovatele školy a garant projektu Jak úspěšně překonávat handicapy prostředí, Phdr. Danuše Sztablová. Děti zahájily akademii rozsvícením vánočního stromečku kouzelnými hůlkami, a potom již následovalo pásmo vánočních písní a básní. V taneční části se představily dívky ze 4. A, děti z 1. A a nejmenší tanečníci - nulťáčci. Po závěrečné společné písni Hodně štěstí se k programu akademie připojili 2 žáci z II. stupně, kteří v rámci hudebního kroužku secvičili několik skladeb na saxofon a klávesy.

celý článek

 

Jak se žije v Ghaně

Ve dnech 14.1. a 21.1.2011 k nám přijela slečna Michaela Solnická, která prožila několik měsíců v africké Ghaně. Žáci, kteří se této akce zúčastnili, se z jejího poutavého vyprávění a prezentace dozvěděli o životě ghanských dětí, africké přírodě a dalších zajímavostech. Žáci plnili spoustu úkolů souvisejících s novými informacemi a na závěr jim slečna Michaela předala obrázky a dopisy od afrických dětí.

celý článek

 
 
 

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky