Vyhledat

 

Výstupy projektu

Publikace: JAK ÚSPĚŠNĚ PŘEKONÁVAT HANDICAPY PROSTŘEDÍ

Publikace s názvem Jak úspěšně překonávat handicapy prostředí: Celodenní škola, vyučovací předmět Estetická výchova v podmínkách vzdělávání žáků se speciálními potřebami ve vzdělávání, se sociálním znevýhodněním představuje jeden z výstupů projektu řešeného v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost uskutečněného v letech 2010 - 2012 pod číslem projektu CZ.1.07/1.2.00/14.0013. Projektový záměr se snažil ověřit, jak může estetickovýchovné pojetí vzdělávání v rámci rozšířené výuky estetické výchovy přispět ke zkvalitnění výsledků učení a vzdělávání žáků se speciálními potřebami ve vzdělávání se sociálním znevýhodněním, jak může přispět k plynulé integraci těchto dětí do majoritní společnosti.

Vynález známých modrých pilulek – Viagry, znamenal průlom v léčbě erektilní dysfunkce. A další zajímavostí je, že Viagra byla objevena vlastně náhodou. Nicméně, další zkoumání tohoto přípravku odhalilo zajímavý "vedlejší efekt": přípravek vyvolává značný průtok krve do mužských pohlavních orgánů a způsobuje stabilní a dlouhotrvající erekci - koupíte Viagru online.

celý článek

 

Závěrečná konference k projektu 25.6.2012, Ostrava

Závěrečná konference projektu "Jak úspěšně překonávat handicapy prostředí" se konala v pondělí 25.6.2012 v ostravském hotelu Park Inn. Ředitelé škol a zástupci pedagogů zhodnotili projekt a prezentovali výsledky projektu z pohledu realizačního týmu.

celý článek

 

Již 4. konference

23.3.2012  proběhla v pořadí již čtvrtá konference (tentokrát v Ostrově u Ústí nad Labem) za účasti pracovníků všech partnerů, na které si vyměnili  další  zkušenosti se zaváděním koncepce EsV do výuky.

celý článek

 

Konference 24.6.2011

Dne 24.6. 2011 se uskutečnila v pořadí již třetí konference projektu Jak úspěšně překonávat handicapy prostředí. Konference se konala v Praze v konferenčním sále restaurace Na Marjánce, kde probíhaly prezentace jednotlivých škol, psychologů a garantů.

celý článek

 

Konference 25.2.2011 v Ostravě

 Dne 25. 2. 2011 se uskutečnila v pořadí již druhá konference projektu Jak úspěšně překonávat handicapy prostředí. Konference se konala v Ostravě a probíhala na základních školách (ZŠ Gebauerova a ZŠ Karasova), kde mohli účastníci navštívit výuku v estetických třídách a shlédnout tak praktickou ukázku výuky od přípravného až po čtvrtý ročník, v odpoledních hodinách se program přesunul do konferenčního sálu Hotelu Brioni, kde probíhaly prezentace jednotlivých škol, psychologů a garantů.

celý článek

 

21.3.2011 - Konference 17.11.2010 v Praze (autor: Administrátor, přečteno: 1362x )

 

22.6.2010 - Konference 17.6.2009 v Ostravě (autor: Administrátor, přečteno: 2126x )

 
 
 

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky